Prenájom vozidiel

Poskytujeme vysokozdvižné plošiny a valník s hydraulickou rukou na prenájom. Môžete si vybrať z dvoch rôznych verzií zdvíhacích plošín podľa typu práce ktorú chcete vykonávať. Na výber sú montážne plošiny Iveco s výškou plošiny 15 m a Renault Master s výškou plošiny 10 m. Obe plošiny je možné prenajať s vyškoleným technikom, ktorý Vám poskytne školenie ohľadom manipulácie s vozidlom. Samozrejmosťou je i ovládanie na diaľku našim technikom. Montážne plošiny sú určené na prácu vo výškach – ideálne na spíľovanie stromov, montáž, rekonštrukciu a údržbu osvetlenia či rozhlasov.

Vysokozdvižná montážna plošina
Renault Master

Vysokozdvižnú montážnu plošinu Renault Master prenajímame s technikom vyškoleným na ovládanie vozidla a prácu vo výškach. Poskytne Vám odbornú inštruktáž pri manipulácii s vozidlom a potrebnú pomoc.

Podrobnosti o vozidle
  • Výška zdvihu – 10m

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.​

Preprava traktorom s privesom

 

Podrobnosti o vozidle
  • Užitočná hmotnosť – 15 000 kg

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.

Vysokozdvižná montážna plošina Iveco

Vysokozdvižná montážna plošina Iveco je určená na práce vo výškach do 15 m s potrebou robustnejšej konštrukcie zdvíhacej plošiny. 

Manipulácia a inštruktáž pre prácu vo výškach si vyžaduje technika s praxou. V rámci prenájmu Vám preto zabezpečíme prítomnosť odborne vyškoleného pracovníka. Dodá Vám potrebnú asistenciu pri práci s vysokozdvižnou plošinou umiestnenou na vozidle Iveco.

Podrobnosti o vozidle
  • Výška zdvihu – 15m

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.​

Máte záujem o naše služby?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.