O nás

Ako Oravel pôsobíme na trhu už niekoľko rokov. Zaoberáme sa prácami v zle dostupnom teréne, vo výškach, elektroinštaláciami a inštaláciou zabezpečovacích systémov JABLOTRON. Okrem toho ponúkame aj prenájom našich vozidiel – vysokozdvižné plošiny a valník s hydraulickou rukou.

Oravel – odborné práce a prenájom vozidiel

Naša spoločnosť zastrešuje i elektroinštalačné práce na Slovensku i v zahraničí. V našom portfóliu sú väčšie objekty ako kliniky, nákupné centrá či ambulancie. Skúsenosti máme aj s menšími zákazkami od súkromných osôb. Náš tím je zostavený z vyškolených a skúsených pracovníkov, ktorí si poradia aj v zložitejších situáciách a terénoch.

Komplexné služby s pomocou odborníka

Vykonávame inštaláciu protipožiarnych, zabezpečovacích systémov JABLOTRON a špeciálnych kamerových systémov (čítanie ŠPZ, počítanie áut, portrét návštevníka). Ponúkame na prenájom rôzne typy špecializovaných vozidiel spolu s inštruktážou od vyškoleného odborníka. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a snažíme sa prispôsobiť požiadavkám každého jedného zákazníka.

Máte záujem o naše služby?

Ak vás portfólio našich služieb zaujalo, môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle, prostredníctvom e-mailu alebo vyplnením nášho formuláru. Rovnako nás môžete kontaktovať aj v prípade, ak máte akékoľvek doplňujúce otázky. Sme tu pre vás.