Zemné a výkopové práce

Úprava terénu je nevyhnutná v rôznych prípadoch. Či už je to pôda pri riekach, v kameňolomoch, pri stavbe alebo búraní budov. Ponúkame aj svahovacie práce a terénne
úpravy aj na členitejších povrchoch či vodných tokoch do hĺbky 2 metrov. Všetky zemné a výkopové práce realizujeme na základe vašich požiadaviek a predstáv. Používame na to naše moderné a spoľahlivé stroje, ktoré sa dostanú aj do náročnejších terénov. Jedným z našich pomocníkov je práve kráčajúci bager Menzi Muck. Konštrukčne je prispôsobený na vysokú produktivitu práce.

Kráčajúci bager Menzi Muck A91

Kráčajúci bager Menzi Muck A91 sa líši od klasických bagrov už na prvý pohľad. Je to spôsobené unikátnou konštrukciou pre lepšiu priechodnosť a prácu v teréne, pre ktorý je bager pavúk určený. Je vyvinutý špeciálne pre náročné podmienky ako je napríklad vysokohorský terén, korytá potokov a riek. Práce v takýchto extrémnych podmienkach dokážu vykonávať iba špeciálne rýpadlá akým je kráčajúci bager Menzi Muck. Konštrukcia stroja musí byť kvalitná, bezpečná a spoľahlivá. Vďaka týmto konštrukčným prvok bager poskytuje používateľovi vysokú produktivitu práce.

 

Technické parametre
  • Hĺbka výkopu – 6 m
  • Práca vo vode – do hĺbky 2 m


Úprava, čistenie riek a ochrana pred povodňami

Kráčajúci bager je schopný upravovať, čistiť a prehlbovať korytá vodných tokov aj v zle prístupných oblastiach. Prehlbovanie vodných tokov a ich čistenie od porastov a nánosov bahna a drevín má veľký význam najmä v prevencii proti záplavám. 


Práce v ťažko dostupnom teréne

Vykonávame práce na nestabilnom, mäkkom, klzkom a strmom podklade. S pomocou navijáka sme schopný pracovať aj na tých najnedostupnejších miestach.


Búracie práce, demolácia objektov

Vykonávame demolačné práce od malých objektov, mostov až po veľké priemyselné objekty.

Demolujeme aj nestabilné objekty, objekty v strmých svahoch a objekty ktoré sú pre iné stroje neprístupné.


Práce v kameňolomoch, odhumusovanie

Vykonávame práce na nestabilnom, mäkkom, klzkom a strmom podklade. S pomocou navijáka sme schopný pracovať aj na tých najnedostupnejších miestach.


Výkopové práce, zemné práce

Upravujeme lesné cesty, realizujeme oporné mury so skál, svahujeme korytá riek, násypy pri výstavbe dialníc atď.


Svahovacie práce, terénne úpravy

Kráčajúcim bagrom vykonávame svahovacie práce a terénne úpravy. Dokážeme pracovať v akomkoľvek type terénu a vodných tokoch do hĺbky 2 metrov.

Práce v extrémnom teréne – video ukážka

Aj takto vyzerajú naše stroje v akcií. Konkrétne toto je kráčajúci bager, ktorý sa hodí na rôzne typy výkopových prác v náročných terénoch. Je to maximálne stabilný stroj unikátnej konštrukcie a je tým zabezpečená jeho bezpečnosť. Pre viac videí sledujte náš YouTube kanál „Oravel sk“.

Máte záujem o naše služby?

Ak vás portfólio našich služieb zaujalo, môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle, prostredníctvom e-mailu alebo vyplnením nášho formuláru. Rovnako nás môžete kontaktovať aj v prípade, ak máte akékoľvek doplňujúce otázky. Sme tu pre vás.